Imitatie Leer / Skai

32 producten

producten
  1. Kunstleer Deluxe - Silky White - 00
  2. Kunstleer Deluxe - Intense Black - 03
  3. Kunstleer Deluxe - Clay Grey - 17
  4. Kunstleer Deluxe - Old Linen - 25
  5. Kunstleer Deluxe - Savanne Taupe - 39
  6. Kunstleer Deluxe - Chestnut Brown - 42
  7. Kunstleer Deluxe - Chocolate Brown - 43
  8. Kunstleer Deluxe - Beige Grey - 69
  9. Imitatie Leer - Zijde Wit
  10. Imitatie Leer - Rood
  11. Imitatie Leer - Zwart
  12. Imitatie Leer - Licht Blauw
  13. Imitatie Leer - Geel
  14. Imitatie Leer - Groen
  15. Imitatie Leer - Vanille
  16. Imitatie Leer - Mint
  17. Imitatie Leer - Grijs
  18. Imitatie Leer - Cassis
  19. Imitatie Leer - Licht Grijs
  20. Imitatie Leer - Petrol
  21. Imitatie Leer - Kobalt
  22. Imitatie Leer - Donker Groen
  23. Imitatie Leer - Bruin
  24. Imitatie Leer - Terracotta
  25. Imitatie Leer - Champagne
  26. Imitatie Leer - Zalm
  27. Imitatie Leer - Donker Bruin
  28. Imitatie Leer - Zacht Oker
  29. Imitatie Leer - Navy
  30. Imitatie Leer - Bordeaux
  31. Imitatie Leer - Koper Goud
  32. Imitatie Leer - Helder Goud

32 producten

Imitatieleer

Leer is allang niet meer alleen voor motormuizen, deze stof is hipper dan hip! Door te werken met imitatieleer denk je om dieren, maar maak je wel de stoerste outfits. Nepleer, ook wel skai genoemd, kun je in allerlei kleuren kopen. Deze stof heeft een beetje stretch, zodat het ook heerlijk zit. Wat wil je nog meer?

Goed voor verschillende projecten

Met imitatieleer, ofwel skai, kun je ontzettend coole kleding maken. Een nepleren jasje, bijvoorbeeld, of een broek in een verrassende kleur. Ons imitatieleer is lekker soepel en heeft een beetje rek, zodat je zelfgemaakte kleding wel lekker zit. Ook is het imitatieleer goed geschikt voor andere hobbydoeleinden: maak er een unieke sleutelhanger van!

Makkelijker dan het lijkt

Hoewel menig naaister even moet slikken voordat er gewerkt wordt met imitatieleer, is het echt makkelijker dan het lijkt. Het is zo dat nepleer vaak wat stugger is dan andere stoffen en daardoor minder onder een normaal stikvoetje glijdt. Met een Teflon voetje, een speciaal naaivoetje met een glijzool, is dat probleem zo opgelost! Ook kun je een stukje glad papier tussen de stof en het voetje leggen, en het naaien gaat hartstikke makkelijk.

Als je gebruik maakt van wat dunner imitatieleer, kun je gewoon aan het werk met een universele naald. Voor het dikkere nepleer gebruik je een speciale leernaald – of zet je een jeansnaald in. Als je van gemak houdt, kun je opgelucht ademhalen: imitatieleer rafelt niet, dus hoeft niet per se afgewerkt te worden.

De stof Imitatieleer op een rijtje:

  • Een verantwoorde leerlook
  • Een beetje stretch
  • Geen afwerking
  • Gebruik een universele naald, leernaald of jeansnaald